SLOVENSKY | ENGLISH  
 
novinky
výrobky
FILMY VETROPACK
katalóg
Trvalo udržateľný rozvoj
Recyklácia skla
Vetropack Slovensko
skupina Vetropack
práca
Investor Relations
Friends of Glass
kontakt
 
 
 

novinky

aktuality z Vetropacku

19.09.2016

Fľaša na vodu v tvare kvapky

Nová fľaša Drop of Purity na minerálnu vodu pre Kropla Délice, ktorú vyrába Vetropack Moravia Glass v Českej republike a predáva sa v Poľsku, odráža jednoduchosť, minimalizmus, čírosť a eleganciu krištáľovo čistej kvapky vody.

[viac...] 05.09.2016

Limetka a mäta

Vo fľašiach z bezfarebného skla vyrábaných v závode Vetropack Gostomel sa zelený likér Villa Bianca zvlášť dobre vyníma. Aromatická ovocná liehovina dopĺňa rozmanitú ponuku produktov.

[viac...] 22.08.2016

Mýtické pivo

Švajčiarsky pivovar Adler vo Schwandene, v kantóne Glarus, siaha vo svojej novej produktovej sériii do sveta mýtov. „Vrenelisgärtli“ je prírodne zakalené svetlé pivo s ovocnou príchuťou. Fľaše z hnedého skla vyrába skláreň Vetropack v Kremsmünstri.

[viac...] 08.08.2016

Chuť z detstva

Taliansky závod Vetropacku v Trezzane sul Naviglio vyrába fľaše z bezfarebného skla pre nealkoholické nápoje Baladin. Jedným z nich je oranžový Baladin Ginger.

[viac...] 25.07.2016

Víno vhodné k pizzi

Na ukrajinskom trhu s vínom sa objavilo nové výborné víno v malom objeme, ktoré sa vynikajúco hodí k pizzi. Pizzavino firmy Kotnar dostať vo fľašiach s objemom 0,375 litra vyrobených v závode Gostomel.

[viac...] 11.07.2016

Opradená povesťami

Podľa povesti spôsobil Pegas, okrídlený kôň z gréckej mytológie, svojimi kopytami, že zo zeme po prvý raz vytryskol prameň minerálnej vody Donat Mg. Zelené sklené fľaše na túto minerálu vodu bohatú na horčík, vyrába chorvátsky závod Vetropack.

[viac...]


 
 
19.09.2016
Fľaša na vodu v tvare kvapky
[viac...]
05.09.2016
Limetka a mäta
[viac...]
22.08.2016
Mýtické pivo
[viac...]
Impressum Sitemap Privacy Policy