Sklenené fľaše a obalové sklo

Empty glass bottles and glass containers

Vetropack vyrába a dodáva sklenené obaly splňujúce najvyššie nároky zákazníkom v nápojovom a potravinárskom priemysle.

Naše sklenené obaly na mieru navrhujeme v úzkej spolupráci zo zákazníkmi. Návrhy môžu pochádzať z našej dielne, alebo predstavy a koncepty zákazníkov zapracujú externý  dizajnéri. Nech už hľadáte akýkoľvek druh skleneného obalu, vo Vetropacku ho určite nájdete.

Empty glass bottles for beer

Sklenené pivné flaše – ideálne uchovanie plodov pivovarníckeho umenia

Jedinečné vlastnosti našich sklenených pivných fliaš zaručujú 100% pivný zážitok. Sklenené fľaše optimálne uchovávajú obsah oxidu uhličitého v pive a vďaka tomu zostáva chuť aj kvalita piva stále rovnaká. Pivné fľaše Vetropack sú k dispozícii v štandardnom prevedení alebo ako modely na zákazku, ktoré vášmu pivu dodajú jedinečný vzhľad.

Glass bottles for wine and sparkling wine

Fľaše na tiché a šumivé víno z ušľachtilého skla

Vetropack vyrába fľaše na tiché a šumivé víno v rôznych tvaroch, farbách a veľkostiach. Sklo sa postará, že budú vína dokonalé až do posledného dúška – šumivé vína šumia, biele a ružové vína zostávajú svieže a červené vína si uchovávajú svoje úžasné aróma. Jedinečný charakter vína v kombinácii s tvarom, farbou a dizajnom fľaše a etikety, to všetko prispieva k celkovému pôžitku.

Glass bottles for spirits

Sklenené fľaše uchovávajú charakter alkoholu

Liehoviny a likéry sa často vyrábajú podľa tajných receptúr a vždy s veľkou láskou. Sklenené fľaše uchovávajú chuť alkoholu do poslednej kvapky.

Empty glass bottles for mineral water and soft drinks

Sklenené fľaše na minerálku a nealkoholické nápoje

Vetropack balí do skla všetky nápoje k uhasenie smädu. Či už sa jedná o štandardné fľaše, či sklenený obal na mieru, Vetropack ponúka dokonalú ochranu nealkoholických nápojov aj minerálnej vody. Veľkostná škála našich fliaš siaha od 0,25 po 1 l, fľaše môžu byť nevratné nebo vratné. Ich farebné spektrum nepozná hraníc – veľmi obľúbené sú biele, zelené a všetky odtiene modrej.

Glass bottles for fruit juice

Sklenené fľaše na ovocnú šťavu

Fľaše na ovocnú šťavu uchovávajú jej vitamíny, vôňu aj farbu. Sklenená fľaša pôsobí ako aromatický trezor, takže aj po dlhom skladovaní zostane pôvodná chuť aj kvalita šťavy nedotknutá.

Glass jars for canning

Konzervové poháre

Poháre zo širokým ústím od Vetropacku sú ideálne na nakladanie ovocia a zeleniny. Potraviny sú dokonale ochránené a veľký otvor umožňuje jednoduchý prístup k ich obsahu.

Glass jars for spreads

Poháre na nátierky

Sladké, slané aj pikantné – chuť nátierok sa neuchová lepšie nikde inde ako v pohároch zo širokým ústím. Džem, marmeláda a med v pohári sú hviezdami stolu prestretého k raňajkám. Rozmanitosť tvarov a veľkostí je prakticky neobmedzená.

Glass jars for meat and fish

Poháre na mäso a ryby

Mäso a ryby sa uchovávajú v pohároch so širokým ústím preto, aby dlhšie vydržali. Či už je to malá desiatka alebo súčasť iných lákavých pokrmov, nakladané mäso a ryby sú vždy vítanou zmenou.

Vinegar and oil in glass bottles

Sklenené fľaše na ocot a olej

Ocot a olej dodávajú chuť veľa pokrmom. Takmer na každom stole je od oboch po fľaši. V svojej rade fliaš na ocot a olej Vetropack ponúka štandardné fľaše aj modely na mieru – oblé, hranaté aj osemhranné. Olej a ocot sú znamenité prírodné produkty, ktoré je treba starostlivo uchovávať. Sklo ako obalový materiál, ktorý neovplyvňuje chuť obsahu, je k tomu priamo predurčené, zvlášť ak je tmavé. Spojuje sa v ňom estetika a funkčnosť – čím tmavšia fľaša, tým lepšia ochrana pred svetlom.

Glass bottles and containers for sauces

Fľaše a poháre na omáčky

Omáčky v sklenených fľašiach a iných sklenených obaloch zo širokým hrdlom sú veľmi praktické. Doplňujú ďalšie pokrmy, dajú sa po použití zavrieť a dobre sa drží.

Empty glass jars for baby food

Poháre na detskú výživu

Poháre zo širokým ústím sú dokonalým obalom pre prírodné a výživové produkty, ako je detská výživa, pretože sú hygienické a vzduchotesné. Tým sa ich obsah uchováva a chráni. Sklo je pre detskú výživu tým najbezpečnejším obalom. Okrom toho vodotesné otočné viečko zaisťuje jednoduchú manipulácii pri otváraní a zatváraní.

Glass bottles and jars for dairy products

Fľaše a poháre na mliečne výrobky

Stále viac mliečnych výrobkov, od mlieka a jogurtu po kefíry, acidofilné mlieko či sladkú aj kyslú smotanu, si nachádzajú cestu do sklenených obalov. Sklo uchováva ich čistú a prírodnú chuť. Okrom toho sú sklenené fľaše a poháre stopercentne recyklovateľné, čo je prínosom pre spotrebiteľov aj pre životné prostredie.