Novinky, 11.09.2019

Fúzia vybraných ingrediencií

Začiatkom minulého roka predstavila spoločnosť Coca-Cola na európskych trhoch, vrátane Českej republiky a Slovenska, svoju prémiovú značku „Fuzetea“. Nové vratné fľaše o objeme 0,25 l vyrába Vetropack Kyjov.

Nová fľaša o objeme 0,25 litra pre „Fuzetea“ je vyrábaná výhradne pre Coca-Colu. Táto ergonomická fľaša je určená pre gastronomický segment a vznikla ako reakcia na požiadavku trhu. Prvé vratné fľaše sa dostali k českým a slovenským spotrebiteľom začiatkom leta, v júni.

Globálne úspešný a rýchlo sa rozširujúci rad nápojov „Fuzetea“ je založený na spojení čajových výťažkov pochádzajúcich výhradne z udržateľného poľnohospodárstva s ovocnými šťavami a bylinkami alebo aromatickými kvetmi. Každý variant tejto fúzie prináša mnohovrstevný chuťový zážitok pre chvíle relaxu, či už ide o príchute ako zelený ľadový čaj s príchuťou manga a kamiliek, čierny ľadový čaj s príchuťou citróna a citrónovej trávy, alebo čierny ľadový čaj s príchuťou broskyne a ibišteka, prípadne o nízkoenergetické varianty.