Novinky, 13.07.2021

Kde sa zdravie stretáva so štýlom

Spoločnosť Zdravo Organic získava pre svoje džúsy to najlepšie z prírody. A chcú, aby ste to videli. Jemné krivky priehľadných 200 ml fliaš od spoločnosti Vetropack Straža vytvárajú sofistikovaný vzhľad.

Povedomie o zdraví v posledných rokoch enormne vzrástlo, čo sa prejavuje aj na úspechu výrobcov potravín a nápojov, ktorí sa zameriavajú na výrobu prírodných produktov. Jedným z nich je Zdravo Organic. A pretože Zdravo znamená „zdravé“, robí spoločnosť presne to, čo komunikuje na obale. Spoločnosť so sídlom v Selenči a Vojvodine používa pre svoje džúsy, zaváraniny, nakladané uhorky a ajvarskú omáčku len najkvalitnejšie miestne ovocie a zeleninu.

Najlepším obalovým materiálom pre také produkty je sklo, a preto Zdravo Organic používa pre svoje džúsy len sklenené fľaše. Stredobodom rodiny fliaš, ktoré pre Zdravo Organic vyrábame, je nová fľaša s objemom 200 ml na džús so skrutkovacím uzáverom. Je rovnako vkusná a kompaktná ako jej starší, väčší súrodenci – fľaše s objemom 314 ml a 750 ml, ale jej jemné krivky jej dodávajú výnimočne sofistikovaný vzhľad. Šťastnú cestu, krásna fľaša – výrobky Zdravo sú obľúbené po celom svete a môžete ich nájsť napríklad až v Kanade alebo Číne.