Novinky, 05.11.2021

La dolce vita po premene

Disaronno®, značka najobľúbenejšieho talianskeho likéru na svete, uviedla na trh produkt Disaronno Velvet s cieľom potešiť svojich fanúšikov. Elegantný obal pre hladký krémový likér vyrába spoločnosť Vetropack Italia v Trezzane sul Naviglio neďaleko Milána.

Nový výrobok je ideálny pre milovníkov intenzívne aromatizovaných krémových likérov. Výrazná chuť najpopulárnejšieho talianskeho likéru na svete je obohatená o nečakané nuansy. Disaronno Velvet, prekvapivo jemný na podnebí, inteligentne a harmonicky spája nezameniteľný charakter Disaronno Originale, ktorý vďaka svojmu zamatovému tónu zanechal trvalý dojem po celé generácie.

Kultová fľaša s objemom 750 ml so „štvorcovým viečkom“ dostala nový vzhľad s veľmi elegantným a moderným bielym vzhľadom. Kombinácia nadčasovej elegancie s „la dolce vita“ je zjavná aj v reklame na Disaronno Velvet, ktorá vyšla v roku 2021 pretvorením klasickej reklamy značky. „Disaronno Velvet“ získal na talianskom trhu cenu za inováciu „Produkt roka 2021“ pre nové liehoviny. Kľúčovú úlohu na tomto úspechu zohral nový dizajn od spoločnosti Vetropack Italia.