Novinky, 23.04.2018

Nakladaná zelenina

Vďaka dvom pohárom so širokým ústím môže teraz Vetropack Moravia Glass ukázať, ako skvele vyzerá zelenina v skle. Úplne cítite pokušenie otvoriť číre poháre a ochutnať ich obsah.

 

Obidva poháre so širokým ústím, vyrobené v závode Vetropack Moravia Glass, sú určené na zeleninové zmesi firmy NÁHLÍK transport, s.r.o. Obsah je jasne viditeľný, a to nielen preto, že sklo nič neskrýva. Pohľad na chutný obsah umožňuje i kruhová etiketa, ktorá nie je umiestnená na pohári, ale na viečku. Sklenená nádoba s objemom 520 ml, obsahujúca papriky plnené čerstvým syrom a nakladanou kapustou, pripomína amforu – slávnu nádobu pochádzajúcuzostarovekéhosveta. Olej, vínoaobilieboliukladané aprepravované vtýchtodžbánochs úzkymkrkomadvomaušami. Miernepikantné paprikyzjužnejMoravysú dnestiež naložené dooleja, tietodoslnečnicového.

 

Zeleninová zmesvsladkokyslomnáleveobsahujecibuľu, paprikuamrkvu, všetkoelegantneuložené vjednotlivýchvrstvách. Zmesvpohárisobjemom 425 mljedokonalouprílohoukveľkémumnožstvujedál. Je lahodnána pohľad a aj chutí.