Novinky, 08.01.2018

Od ovocného po horké

Pivovar Dr. Gab’s sídliaci v západnom Švajčiarsku sa môže pochváliť svojim cidrom a pivom v sklenených fľašiach od Vetropack Švajčiarsko. Obidva nápoje sú k dispozícii vo fľašiach s objemom 0,33 litra.

Zelená sklenená fľaša v tvare jablka, teda aspoň jej telo, je v súlade s témou cider. Hrdlo fľaše predstavuje drevenú stopku. Osviežujúci nápoj vo fľaši s obsahom 0,33 l je vyrobený výhradne zo švajčiarskych jabĺk. Čerstvý a iskrivý, etiketa tiež žiari zelenou farbou.

Vetropack Švajčiarsko vyrába fľaše pre cider, ale aj chmeľové nápoje Dr. Gab’s s korunkovým uzáverom. Znalci piva si môžu vybrať medzi štyrmi sezónnymi pivami alebo šiestimi tradičnými, ako je Tempête alebo Chameau. Na jednej strane elegantnej cuvée fľaše je vyryté logo DR. GAB’S, ktoré zaručene pritiahne pohľad spotrebiteľa. Od ľahkého, ovocného piva cez horké Pale Ale až po čierne pivo, vyrába pivovar dokonalý nápoj z jačmeňa, ktorý uspokojí každú chuť. Všetky pivá prechádzajú rovnakým fermentačným procesom, ktorý prebieha vo fľaši, pričom prirodzene vzniká kysličník uhličitý. Výsledkom je nefiltrované pivo, ktoré je čím ďalej tým lepšie.