Novinky, 06.01.2020

Osvieženie vyrobené z liečivých prameňov

Liečivá voda z prameňov „Schlossbrunnen“ v Thalheime sa používa nielen vo svojej čistej podobe, ale tiež ako prísada na varenie piva a prípravu limonád. Spoločnosť Vetropack Austria vyrába číre, zelené a hnedé sklenené fľaše pre spoločnosť Thalheimer Heilwasser GmbH.

Hnedá sklenená fľaša s objemom 330 ml ponúka pivu Thalheim maximálnu ochranu pred svetlom. Zadná časť hrdla fľaše je ozdobená reliéfom v tvare loga spoločnosti. Okrem vizuálnej príťažlivosti pomáha tento reliéf vyrovnávať fľaše pri plnení a etiketovaní. Etikety na prednej a zadnej strane a na hrdle fľaše sú prevažne zelené, čo je farba provincie Štajersko.

 Vysoko mineralizovaná voda z liečivých prameňov zvýrazňuje rôzne príchute limonády Thalheim. Vetropack Austria vyrába fľaše s objemom 330 ml z číreho, zeleného a hnedého skla. Tvar fľaše sa vyznačuje dlhým telom a výraznými ramenami. Rovnaká fľaša z číreho skla je plnená ako limonádou, tak aj samotnou minerálnou vodou, ktorá je známa už z čias Keltov. Okrem variantu s objemom 330 ml je k dispozícii aj fľaša s objemom 750 ml.