Novinky, 06.02.2017

Pastva pre oči a chuťové poháriky

Slovenský závod Veropack vyrába časť zelených sklenených fliaš, ktoré používa true fruits na prírodné smoothie. Osobitým vrcholom fliaš navrhnutým u nás je jej dizajn, ktorý Vám umožňuje ich znovu použiť, ako napríklad nádoby na čaje, octy alebo oleje a soľničky.

Na príjemne farebné smoothies vyrábané spoločnosťou true fruits je skutočne radosť pozerať. Vetropack Nemšová dodáva časť zelených sklenených fliaš pre rovnako zelené smoothie. Za 0,25 litrovou fľašou pýšiacou sa skrútkovacím uzáverom leží základný princíp “pravé ovocie –žiadne triky”, čo sa hodí ku sklenenému obalu. Fľaše sú potlačené sieťotlačou a spolu s informáciami o produkte a jeho obsahu sú na ich povrchu potlačené aj čoraz viac kreatívne texty. S prísadami ako kel, špenát, zázvor, čaj Matcha a poriadnou porciou ovocia sú tieto prírodné smoothies skutočný hit. Dajú sa kúpiť v Nemecku, Rakúsku a Švajčiarsku.

 

Sklenené fľaše poskytujú dokonalú ochranu ich obsahu. A pretože sú ich fľaše také hodnotné, spoločnosť true fruits prišla s nápadmi ako ich vďaka ich uzatváraciemu systému     opäť použiť: od nádob na čaj, cez soľničky a cukorničky, až po malé fľaše na olej a ocot.