Novinky, 09.04.2018

Sladké sny

Vetropack Austria vyrába poháre so širokým ústím pre nový produktový rad Tagtraum (Denný sen) od firmy Darbo. Dobré veci vraj prichádzajú v malom balení – a to s istotou platí tak pre pohár s objemom 105 ml, ako aj pre jej ľahký a lahodný obsah.

 

Malé, sladké a ideálne pre ovocné občerstvenie. To charakterizuje ovocnú penu vyrábanú spoločnosťou Darbo a tiež sklenený obal, v ktorom je dobrota zabalená. Pohár s objemom 105 ml s výrazným tvarom vyrába rakúsky závod Vetropack v Pöchlarne. Pohár je zabalený v papierovom prebale, ktorý s ním a jeho obsahom dokonale ladí. Po odstránení prebalu neobsahuje pohár s otočným uzáverom už žiadnu etiketu, takže ponúka ničím nerušený pohľad na lákavý obsah.

 

 

Uprostred každodenného zhonu je príjemné si aspoň na chvíľu sadnúť a snívať. Túto výnimočnú príležitosť si môžeme ešte viac vychutnať vďaka kombinácii prvotriedneho ovocia a kokosového extraktu. Ľahký našľahaný ovocný krémTagtraum, ktorý sa predáva v rakúskych supermarketoch,je vegánsky, bez laktózy a vyrába sa v troch príchutiach:jahody a maliny, mango a maracuja alebo lesné ovocie.