Novinky, 26.02.2018

V harmónii s prírodou

Honigmayerov med pochádza z rastlín po celom svete a je naplnený v pohároch so širokým ústím zo závodu Vetropack Rakúsko. Na príležitostné maškrtenie je med k dispozícii v menšom (v 500 g) pohári, zatiaľ čo med vo väčšom (1 kg) pohári je dobrou voľbou pre tých, ktorí používajú med na sladenie jedla.

Poháre s objemom 400 ml a 700 ml so širokým ústím z číreho skla sú špeciálne navrhnuté pre rakúsku rodinnú firmu Honigmayr. Vyznačujú sa eleganciou, jednoduchosťou a novým typom otvárania. Viečko hlbokého otočného uzáveru je o niečo vyššie ako zvyčajne. Etikety sú jemne zdobené kresbou kvetov, z ktorých sa kvetový med vyrába, názov produktu a logo sú jasne viditeľné. Všetko je v dokonalej súhre.

 

 

Dlhoročná tradícia výroby kvalitného medu siaha až do roku 1920. Spoločnosť Honigmayr sa vždy zameriavala nielen na kvantitu, ale predovšetkým na kvalitu. Preto sú aj všetky poháre kontrolované ručne. Zručnosť, odbornosť a lásku k remeslu je na výsledku práce poznať. A nesmieme zabudnúť ani na usilovnosť včiel, bez ktorých by tento jedinečný prírodný produkt nemohol vzniknúť.